Złodzieje emocji
Pałac Jasminum, Warsztaty Fotografii Artystycznej \”Wiele dróg – jedna pasja\” oraz Sigma ProCentrum ogłaszają II edycję konkursu fotograficznego aktu i portretu dla internautów tym razem pod hasłem \”Złodzieje emocji\”. Na zwycięzców czekają nagrody o łącznej wartości 2800zł!

Na zwycięzcę wyłonionego przez internautów drogą głosowania czeka obiektyw od Sigma ProCentrum oraz bon na warsztaty w Złodziejewie o wartości 500 zł! Natomiast autor zdjęcia, które zostanie uznane za najlepsze przez Złodziejewską komisję otrzyma bon na warsztaty w Złodziejewie wartości 800zł!
Jurorami jesteście przede wszystkim Wy sami! Zapraszamy do nadsyłania zdjęć i głosowania!

Czekamy na zdjęcia, których tematem jest ulotne, różnie pojmowane piękno, ale niepozbawione duszy i emocji: może to być zarówno akt jak i portret, kobiecy lub męski. Po naszej wstępnej selekcji fotografie zostaną oddane Waszemu głosowaniu.
Warunki i regulamin:

 1. Tematem nadesłanych fotografii ma być po prostu człowiek w artystycznym ujęciu, obrazujący wizję twórcy, niechaj to będą zatrzymane w kadrze emocje, chwile, gesty – ludzie – zostańcie \”Złodziejami chwil\”.
 2. Każdy fotograf może wysłać tylko jedno zdjęcie.
 3. Zdjęcie musi być w formacie JPG o dłuższym boku do 1000 pikseli i maksymalnym rozmiarze do 500kb.
 4. Żaden bok nie może być krótszy niż 400 pikseli.
 5. Wypełniając formularz uczestnik potwierdzi, iż jest autorem fotografii i posiada do niej wszelkie prawa autorskie w tym zgodę na publikację zdjęcia z wizerunkiem osoby znajdującej się na fotografii (Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 wraz z późniejszymi zmianami).
 6. Każdy uczestnik może wysłać na konkurs tylko jedno zdjęcie.
 7. Uczestnik zobowiązany jest podać, wysyłając zdjęcie imię i nazwisko oraz swój adres e-mail – niemożność kontaktu ze zwycięzcą będzie skutkowała przekazaniem nagrody następnej wg ilości głosów osobie.
 8. W konkursie mogą brać udział jedynie osoby pełnoletnie.
 9. W konkursie mogą brać udział absolwenci Warsztatów w Złodziejewie, ale nie mogą oni nadsyłać zdjęć zrobionych podczas warsztatów i zlotów.
 10. Głosować może każdy. Na jedno zdjęcie można zagłosować tylko jeden raz w skali 1-5. Oddany głos należy potwierdzić klikając link przesłany na e-mail.
 11. Zdjęcia należy nadsyłać do 30.01.2012, do wtedy też można oddawać głosy na swoich faworytów (więc im wcześniej nadeślecie zdjęcia, tym dla Was lepiej), wyniki będą widoczne na bieżąco. Organizator zastrzega sobie prawo do zakończenia trwania konkursu w dowolnym czasie, o czym zawiadomi komunikatem zamieszczonym na internetowej stronie www.
 12. Zgłoszenie zdjęcia do Konkursu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie przez Organizatora tego zdjęcia w celach związanych z Konkursem oraz promocją idei Warsztatów.
 13. Organizator oświadcza, że nadesłane na konkurs prace nie będą wykorzystywane do celów komercyjnych, sprzecznych z ideą konkursu.
 14. Nagroda od Sigma ProCentrum zostanie przekazana zwycięzcy w Złodziejewie (Zalesiu k/Szubina) podczas warsztatów, na które dostanie zniżkę, lub jeśli taka będzie jego wola, zostanie wysłana pocztą.
 15. Zwycięzca odbędzie warsztaty w Złodziejewie w uzgodnionym z Organizatorem terminie do 30 maja 2012 roku.
 16. Wysyłając zdjęcia, zgłaszający akceptuje regulamin konkursu i wyraża zgodę na przesyłanie mu aktualnych informacji o warsztatach w Złodziejewie.

Wszystkie chrolologicznie  |   Najczęściej oglądane  |   Najwyżej oceniane1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 –>

Załamanie  

0 głosów 

Żyjąca z całych sił  

0 głosów 

Wiki  

0 głosów 

wodne spojrzenie  

0 głosów 

Mroźna zima  

0 głosów 

Jak na deszczu łza, cały ten świat nie znaczy nic. Chwila która trwa, może być najlepszą z twoich chwil.  

0 głosów 

Krzyk wolnośći  

0 głosów 

wspomnienie…  

0 głosów 

Czas Cyganów  

0 głosów 

Deep Black Girl  

5 głosów 

gdybym wybrał inną drogę  

0 głosów 

Zapatrzona  

0 głosów 

święta  

0 głosów 

Z każdą kroplą wody…  

10 głosów 

Kochanie-rozstanie  

10 głosów 

Trzy gołabki  

0 głosów 

Nielot  

0 głosów 

Co się czai…  

5 głosów 

zmęczony życiem  

65 głosów 

…  

0 głosów 

zakochana  

0 głosów 

Zalany  

0 głosów 

Piękny jest ten świat  

10 głosów 

Lekcja  

5 głosów 

Look at me..  

5 głosów 

Przaśne…  

0 głosów 

rock&rollowe sto lat  

5 głosów 

Foch  

15 głosów 

Czas buntu, czas miłości  

0 głosów 

Mr. Brown  

10 głosów 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 –>
Warsztaty w Złodziejewie
Zalesie ul. Szubińska1, 89-200

BĄDŹ NA BIEŻĄCO, NEWSLETTER